FAQ


Frequently Asked Questions 
Sık Sorulan Sorular

Q: When did you start blogging?
S: Ne zaman blog yazmaya başladın?
A: I started my first fashion blog in 2010 (and closed it in 2014). Paws + Heels is founded in December 2015.
C: İlk moda blogumu 2010 yılında açmıştım (ve 2014 yılına kadar aktifti). Paws + Heels Blog 2015 yılının Aralık ayında kuruldu.

Q: What kind of camera do you use?
S: Fotoğraf makinenin markası nedir?
A: I shoot usually with my Canon 5D Mark III. When I don't want to carry this amazing beast with me, I use my beloved Fujifilm X-T10. For Instagram pics, I sometimes go with my iPhone 6's camera as well.
C: Çekimler için çoğunlukla Canon 5D Mark III kullanıyorum. Eğer bu muhteşem canavarı yanımda taşımak istemiyorsam, sevgili Fujifilm X-T10'um bana eşlik ediyor. Instagram fotoğrafları için bazen iPhone 6'nın kamerasını kullandığım da oluyor.

Q: What kind of breed is your dog?
S: Köpeğinin cinsi nedir?
A: Maya is a Golden Retriever.
C: Maya bir Golden Retriever.

Q: How long would it take to get a response if I sent you an email?
S: Sana bir mail gönderdim, ne zaman cevaplanır?
A: I usually check my mails every morning, and it takes 4-5 days to respond. If you didn't get any reply in a week, your mail probably never made it to my inbox.
C: Genellikle her sabah maillerimi kontrol ediyorum ve cevaplamam 4-5 günü buluyor. Eğer bir hafta içinde cevap alamadıysan muhtemelen mailin elime hiç ulaşmamıştır.

Q: Who are your fashion inspirations?
S: Moda konusunda ilham kaynakların kimler?
A: Hands down: Serena van der Woodsen and Carrie Bradshaw 
C: Hızlı cevap: Serena van der Woodsen ve Carrie Bradshaw

Q: What are your favorite stores?
S: Favori mağazaların?
A: Beymen, V2K, Bilstore, Oysho, Pull & Bear, And Other Stories, Banana Republic, Topshop, Urban Outfitters, Victoria's Secret, COS, Jack Wolfskin, Nike, Adidas, Sephora, Kiehl's, Zara Home.
C: Beymen, V2K, Bilstore, Oysho, Pull & Bear, And Other Stories, Banana Republic Topshop, Urban Outfitters, Victoria's Secret, COS, Jack Wolfskin, Nike, Adidas, Sephora, Kiehl's, Zara Home. 

We Have A Rule

We Have A Rule

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm metin ve görseller, telif hakkı yasası ile korunmaktadır. İzinsiz ve kaynak göstermeden kullanımı, yasanın ihlali sebebi ile kullanan kişi hakkında yasal işlem başlatma sebebi sayılır.

Twitter

Subscribe