Çıkmayan Kırmızı Ruj Yapmışlar: L'oréal Infallible Ruj

Pazartesi, Kasım 28, 2016Rujlar benim için ikiye ayrılır: Kırmızı/bordo rujlar ve diğerleri.
Bir çeşit enerji kaynağıdır kırmızı ve tonları, o gün halledilmesi gereken zorlu görevler mi var? Ya da belki bir date night? Aslında kırmızı rujun mazereti kendinden, kendisi evde otururken bile insanın moralini yükselten cinsten...

Şimdi, bir ruj düşünün ki, sabah saat 9 sularında sürüyorsunuz. Sonra gün içinde 2 kere kahve, bir öğlen bir de akşam yemeği, 3 bardak çay, bir de hatta limonlu cheesecake yiyorsunuz ve saat 22:00 civarı eve döndüğünüzde, o da ne, rujunuz aynen sabah koyduğunuz yerde duruyor! Şok! Mucize!

Benim gibi kırmızı ruj sevenler kulübü üyesiyseniz, bilirsiniz; kendileri şahane olduğu kadar nazlıdır da. Her yerde iz bırakır kimseyi öpemezsiniz, bir yudum su içersiniz akar gider, ortası silinir kenarları kalır farkına varmazsanız şaşkın bir palyaço gibi gezersiniz, Starbucks bardağının plastiğine geçer her yudumda o kapağı elinizle silmezseniz bu sefer dudağınızla burnunuzun arasına geri bulaşır kıpkırmızı olur suratınız ve bu liste uzar gider...

İşte L'oréal Infallible Ruj, tüm bu sorunları tarihe gömecek cinsten! Alabileceğiniz en iyi drugstore ürünlerinden biri! Sevdiğim ürünleri tavsiye etmeyi pek severim, bu şahane ruj da bir istisna değil! Mutlaka bir göz atın derim!

Sevgiler,

You Might Also Like

1 yorum

  1. Ürünü Gratis de denemek amaçlı elime sürmüştüm. Çıkarana kadar anam ağladı desem yeridir. Gerçekten zamk gibi yapıştı elime. Fiyatı düşünce değerlendireceğim 💛 güle güle kullan sende :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız değerli, haydi sohbete katılın!

We Have A Rule

We Have A Rule

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm metin ve görseller, telif hakkı yasası ile korunmaktadır. İzinsiz ve kaynak göstermeden kullanımı, yasanın ihlali sebebi ile kullanan kişi hakkında yasal işlem başlatma sebebi sayılır.

Twitter

Subscribe